
Nieuwe aanwinst voor DON Opleidingen Amsterdam
Gepubliceerd op: 30-09-2025
We hebben een nieuwe blikvanger in ons wagenpark: de Mercedes-Benz eActros 600!
Deze 100% elektrische vrachtwagen is de nieuwste (en duurzame) aanvulling op ons leswagenpark in Amsterdam. Met een actieradius tot 500 km en accutechnologie die tot 80% minder CO₂-uitstoot oplevert, zetten we stevig in op duurzaamheid.
Daarnaast zorgen geavanceerde systemen zoals Active Brake Assist, MirrorCam met 360 graden zicht en Front Guard Assist, waarmee kritieke situaties beter worden herkend en voorkomen. Zo bieden we maximale veiligheid tijdens onze rijlessen.
Voor onze leerlingen betekent dit dat ze niet alleen leren rijden in een vrachtwagen, maar ook direct kennismaken met de toekomst van transport. Want de wereld van transport verandert, en bij DON vinden we dat je die verandering van dichtbij moet ervaren.
Dus zie je straks een nieuwe, stille Mercedes E-Actros door Amsterdam rijden? Grote kans dat er een leerling van DON achter het stuur zit!